Bolder Serwis Sp. z o.o. weźmie udział w konferencji Kruszywa Mineralne W Kudowie Zdrój!


Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że Bolder Serwis Sp. z o.o. weźmie udział w prestiżowej konferencji Kruszywa Mineralne, która odbędzie się w malowniczej Kudowie Zdrój. Wydarzenie zaplanowano na dni 17-19 kwietnia 2024 roku, i to właśnie tam nasza firma będzie obecna, reprezentując nasze najnowsze osiągnięcia oraz innowacyjne podejścia w dziedzinie kruszyw mineralnych.

Konferencja Kruszywa Mineralne to nie tylko okazja do prezentacji naszych produktów i usług, ale również doskonała możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi liderami branży. Będziemy aktywnie uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, aby jeszcze bardziej pogłębić naszą ekspertyzę i lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska na konferencji Kruszywa Mineralne w Kudowie Zdrój. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i zapoznać się z naszym zespołem ekspertów. Nie możemy się doczekać spotkania z Państwem i dzielenia się naszymi pomysłami oraz osiągnięciami!

Do zobaczenia w Kudowie Zdrój!

Zespół Bolder Serwis Sp. z o.o.