Montaż urządzeń


W ramach usług świadczonych przez naszą firmę zapewniamy naszym Klientom dostęp do najwyższej jakości urządzeń i nie tylko. Dbamy również o to, aby dostarczone rozwiązania zostały odpowiednio zamontowane, skonfigurowane i w razie potrzeby zmodernizowane w oparciu o Twoje potrzeby. Właśnie dlatego jednym ze świadczeń oferowanym przez Bolder jest montaż urządzeń takich jak:

  • pompa do wody czystej, ścieków i szlamu,
  • mieszadła adaptacyjne,
  • przepompownie wraz z układami sterowania.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na odpowiednie dobranie maszyny do środowiska, w którym będzie funkcjonować oraz oczekiwań Klienta, ale również na precyzyjne i dokładne zainstalowanie wszystkich jej elementów. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji oraz modernizacji pomp takich producentów, jak Metso, Sigma, Wafapomp czy Grundfos, a także układów sterowania przepompowni. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem świadczeń oferowanym przez naszą firmę oraz kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia szczegółów zlecenia!

Profesjonalny montaż urządzeń oraz układów sterowania pomp i przepompowni

Wybierając rozwiązanie technologiczne do swojej firmy zwracaj uwagę nie tylko na samo urządzenie, ale również sposób jego montażu. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zarówno dostarczone pompy do wody czystej, czy szlamu – jak i ich instalacja zostaną przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy, skorzystaj z usług naszej firmy! Proponujemy montaż i modernizację urządzeń dostępnych w naszej ofercie takich jak pompy Metso czy profesjonalne układy sterowania. Usługę wykonujemy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i w oparciu o Twoje potrzeby.

Nasze realizacje – zobacz na własne oczy efekty prac wykonywanych w Bolder!

W Bolder staramy się stale informować Cię o naszych pracach i podejmowanych działaniach, dlatego regularnie udostępniamy relacje z naszych realizacji takich jak modernizacja pompowni czy montaż urządzeń. Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób instalujemy układy sterowania przepompowni lub inne maszyny, zachęcamy do zapoznania się z wpisami dostępnymi w zakładce “Nasze realizacje”!