Naszą misją jest dostarczanie najlepszych technicznie rozwiązań i dzielenie się wiedzą na każdym etapie współpracy


Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej, energetyce, ochronie środowiska oraz wydobyciu i produkcji kruszyw.

Wiemy jak ważna jest optymalizacja procesów pod względem efektywności, energochłonności i ciągłości produkcji, z jednoczesnym uwzględnieniem wymogów ochrony środowiska.
Oferujemy doradztwo, dobór, sprzedaż oraz serwis agregatów pompowych, urządzeń do wydobycia i produkcji kruszyw a także kompletnych instalacji w inwestycjach typu „brownfield” – z ponownym wykorzystaniem dotychczasowej infrastruktury przemysłowej, oraz w projektach typu „greenfield” – gdzie wspieramy Klienta od samego początku procesu realizacji nowej inwestycji.

O nas

Wieloletnie doświadczenie


Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne już na etapie wstępnej koncepcji i projektu, gdzie w zależności od rodzaju procesu optymalizujemy m.in. dobór agregatów pompowych, kruszarek i innych kluczowych elementów instalacji. Doświadczenie zebrane w realizacji projektów z różnych gałęzi przemysłu nauczyło nas, że na całkowite koszty eksploatacji urządzeń, składa się zarówno cena ich zakupu, jak i późniejsze koszty eksploatacji tj. opłaty za energię, części zamienne, obsługa serwisowa itp. Przy wyborze najkorzystniejszego rozwiązania, zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów i dostarczamy urządzenia, które zapewnią Państwu ciągłość procesu produkcyjnego, trwałość urządzeń poprzez ich odpowiedni dobór i rodzaj zastosowanych materiałów oraz kompleksowe wsparcie serwisowe z szeroką ofertą części zamiennych.

Skontaktuj się z nami już teraz


Przejdź