Modernizacja pompy dla stacji uzdatniania wody
26.10.2022

Modernizacja pompy dla stacji uzdatniania wody


Firma BOLDER zajmuje się modernizacją pompowni zlokalizowanych w instalacjach komunalnych i przemysłowych, począwszy od doboru odpowiednich urządzeń, poprzez montaż, aż po profesjonalny serwis agregatów. Jedną z ostatnich realizacji wykonanych przez naszych specjalistów była modernizacja pompowni, zlokalizowanej w jednej z dużych stacji uzdatniania wody.

Prace rozpoczęliśmy od analizy hydraulicznej układu, doboru urządzenia i jego dostawy do klienta. Nasi pracownicy zajęli się montażem pompy diagonalnej o wydajności 1000 m3/h, wysokości podnoszenia wynoszącej 58 m. i mocy 250 kW. Prace polegały na podłączeniu urządzenia do rurociągu tłocznego oraz instalacji szafy, wyposażonej w falownik, sterowniki i nowoczesne oprogramowanie do zarządzania całą instalacją.

Modernizacja pompowni zakończyła się rozruchem przy udziale Klienta, zapoznaniem go z zastosowaną technologią, szkoleniem obsługi oraz oddaniem sprzętu do użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami przedstawiającymi naszą ostatnią realizację!

Zobacz pozostałe realizacje