Remont pompy wody chłodzącej
06.03.2021

Remont pompy wody chłodzącej


Dla naszego klienta przeprowadziliśmy remont pompy wody chłodzącej, typ: Wafa 60D22. Zakres prac obejmował demontaż, wymianę i regenerację części hydraulicznej pompy oraz montaż, uruchomienie oraz diagnostykę.
Większość prac serwisowych związanych z remontem pompy została wykonana w naszej nowej hali serwisowej w Grójcu a czynności montażowe na stanowisku roboczym u inwestora. Po remoncie agregat uzyskał znamionową wydajność Q=5500 m3/h.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisowych Bolder Serwis?

Dostarczanie najlepszych technicznie rozwiązań i dzielenie się wiedzą na każdym etapie współpracy to nasza podstawowa zasada działania. Specjalizujemy się m.in. w serwisie pomp i mieszadeł najlepszych producentów. W ofercie mamy remonty pomp, zarówno generalne, jak i częściowe:
  • wirowych montowanych na sucho w pionie lub w poziomie;
  • zatapialnych montowanych na mokro i sucho;
  • wielostopniowych wysokociśnieniowych;
  • śrubowych;
  • do mediów abrazywnych i agresywnych chemicznie w specjalnych wykonaniach materiałowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w remoncie i serwisowaniu pomp pozwala na zapewnienie naszym Klientom wsparcia na każdym etapie. Pomagamy przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno w kwestii sprzedaży, jak i  serwisowania.  Do każdego projektu podchodzi w pełni indywidualnie, ponieważ dysponujemy niezbędną wiedzą techniczną, zdobywaną przez wiele lat. Pomagamy w doborze optymalnych elementów wyposażenia pompowni. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom w pełni profesjonalną obsługę

remont pomp

 

Zobacz pozostałe realizacje