Nasze pompy pracują na lądzie i „w wodzie”!
16.05.2021

Nasze pompy pracują na lądzie i „w wodzie”!


W niezwykłych okolicznościach przyrody wykonaliśmy kompleksowy system odwodnienia wyrobiska pokopalnianego. Układ pomp ma utrzymywać zwierciadło wody na zadanym przez użytkownika poziomie.

Specjalnie zaprojektowana przez nas platforma pływająca wyposażona jest w:

  • dwie pompy o mocy 18,0 kW
  • rurociągi tłoczne
  • armaturę zwrotną i odcinającą
  • oraz niezbędne elementy obsługowe.

Zakres realizacji projektu obejmował również dostawę szafy sterowniczej, wyposażonej w przetwornicę częstotliwości oraz system zdalnego sterowania, wizualizacji i telemetrii.

Po zakończonym montażu wszystkich urządzeń, wykonaniu prac spawalniczo-ślusarskich, zgrzewaniu rurociągów, przeprowadziliśmy rozruch technologiczny całego układu, uzyskując nominalne parametry projektowe.

Tworzymy najlepsze technicznie rozwiązania i dzielimy się wiedzą na każdym etapie współpracy. Zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów i dostarczamy rozwiązania, które zapewnią ciągłość procesu produkcyjnego, trwałość urządzeń poprzez ich odpowiedni dobór i rodzaj zastosowanych materiałów oraz kompleksowe wsparcie serwisowe.

Dostarczamy kompletne instalacje wyposażone w urządzenia, sterowanie i automatykę. W naszej ofercie mamy pompy i elementy instalacji najwyższej jakości, sprawdzonych i uznanych producentów.

Zapraszamy do kontaktu!

 

pompy

Zobacz pozostałe realizacje