Serwis pomp i przepompowni


Bez względu na to, jak bardzo chcielibyśmy temu zapobiec, nie ma na świecie takich urządzeń, które cały czas funkcjonują bez skazy. Istnieją jednak sposoby na utrzymanie dłuższej żywotności sprzętów takich jak pompy czy przepompownie, a należy do nich regularny przegląd oraz serwis. Przeprowadzaniem tego typu prac zajmujemy się w firmie Bolder. Poza generalnymi remontami i naprawą silników elektrycznych (tzw. przezwajaniem) oferujemy również stworzenie profesjonalnego projektu układu sterowania zgodnie z poleceniem i oczekiwaniami Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z usług świadczonych przez grupę doświadczonych inżynierów z Bolder.

Jak przebiegają prace serwisowe i naprawcze w Bolder?

Przed przystąpieniem do zlecenia nasi fachowcy skupiają się na tym, aby przeprowadzić kompleksowy serwis, celem którego jest dokładne zapoznanie się ze stanem pomp i przepompowni oraz ewentualnymi uszkodzeniami instalacji. Następnie przechodzimy do demontażu konstrukcji i zlokalizowania zniszczonych elementów – silnika elektrycznego lub układu sterowania – oraz ich przezwajania, naprawy bądź całkowitej wymiany. W przypadku bardziej skomplikowanych i złożonych remontów przygotowujemy dokładny projekt prac. Serwis i naprawa pomp oraz przepompowni to nie jedyne zlecenia, których się podejmujemy – na życzenie Klienta wykonujemy również modernizacje urządzeń.

Naprawa silników elektrycznych – na czym polega przezwajanie?

Fachowcy w Bolder pomagają również w przywracaniu sprawności jednostkom napędowym urządzeń, czyli silnikom elektrycznym. Przezwajanie, bo tak inaczej nazywa się naprawa silników elektrycznych, nie wymaga od nas wymiany całej jednostki, dzięki czemu Klient może zaoszczędzić pieniądze na zakupie nowego sprzętu lub zleceniu jego kompleksowego remontu.

Projektowanie i wykonywanie układów sterowania do pomp i przepompowni

W ramach usługi, jaką jest serwis przepompowni i pomp, zajmujemy się również projektowaniem i budową układów sterowania. Dbamy o to, aby współgrały one z istniejącymi urządzeniami oraz systemami, którymi dysponuje Klient. Projektowanie układów sterowania wykonujemy dla takich jednostek, jak:

  • oczyszczalnie ścieków,
  • tłocznie ścieków,
  • systemy z wodą czystą,
  • zestawy podwyższania ciśnienia.