Sprzedaż części zamiennych.


W ofercie firmy Bolder dostępne są nie tylko nowe urządzenia jak, wirowe pompy zatapialne, wirowe pompy suchostojące czy śrubowe, które naprawiamy i diagnozujemy w naszej firmie oraz montujemy w zakładach przemysłowych, wodociągowych czy przepompowniach ścieków. Jesteśmy również przygotowani na ewentualne awarie sprzętu, dlatego prowadzimy sprzedaż takich produktów, jak części zamienne dla pomp i mieszadeł, dostosowane do konkretnego typu urządzenia i jego specyfiki.

W naszej stałej ofercie handlowej oferujemy części wykorzystywane do generalnych remontów i częściowych napraw pomp. Usługi świadczymy w jednym z dwóch naszych centrach serwisowych w Grójcu i w Bytomiu lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Bardzo często spotykamy się z sytuacjami, w których nasi Klienci zgłaszają konieczność wymiany zużytych lub zepsutych elementów urządzenia. Nasza oferta powstała z myślą o takich okolicznościach – sprzedajemy części zamienne tak, aby odpowiadały parametrom technicznym urządzenia. Na życzenie Klienta wykonamy również niestandardowe elementy konstrukcyjne na zamówienie oraz zajmiemy się ich montażem w ramach usługi serwisowej i naprawczej.